Eşti aici

CJI angajează șofer/administrator

04 Septembrie 2018
1706 afişări
Centrul pentru Jurnalism Independent (CJI), organizație neguvernamentală de media, angajează administrator/șofer.

Responsabilități:
• Asigură transportarea angajaților CJI la evenimente, filmări sau în deplasări;
• Este responsabil de logistica instituției;
• Menține comunicarea cu furnizorii de servicii ai CJI etc.

Criterii de selecție:
• Să dețină mașină proprie pe care să o folosească în scopuri de serviciu;
• Abilități de comunicare și organizare;
• Cunoașterea limbilor română și rusă;
• Experiența într-o poziție similară va constitui un avantaj.

Persoanele interesate vor prezenta, până la 17 septembrie 2018, un Curriculum Vitae, la adresa info@ijc.md. Informații suplimentare pot fi obținute la nr. de tel: (+373 22) 21 36 52.

Centrul pentru Jurnalism Independent este o organizație nonguvernamentală (ONG), necomercială, apolitică și care  acordă asistență jurnaliștilor și instituțiilor media din Republica Moldova. Detalii despre activitatea CJI, găsiți pe pagina CJI – www.media-azi.md, precum și pe pagina CJI pe Facebook.

În procesul de selecție, CJI nu discriminează direct sau indirect candidatul/candidata pe criterii de sex, vârstă, apartenență națională, rasă, etnie, religie, viziuni politice, orientare sexuală, origine/statut social, etc. Se va ține cont doar de competențele profesionale ale candidaților. CJI oferă șanse egale tuturor, dosarele fiind analizate obiectiv și cu asigurarea deplinei confidențialități.