Eşti aici

ZdG angajează manager de promovare

16 Ianuarie 2014
4095 de afişări

Ziarul de Gardă (ZdG) anunţă că urmărește să angajeze o persoană pentru funcţia de Manager Promovare.

Managerul de promovare al ZdG are următoarele responsabilităţi:

1) Promovarea imaginii ZdG şi a produselor sale (ziar tipărit, pagină web, produse TV şi emisiuni radio);
2) Menţinerea şi dezvoltarea relaţiei cu distribuitorii ediţiei tipărite a ZdG, inclusiv realizarea campaniilor de abonare;
3) Managementul publicităţii în produsele ZdG (tipărit şi on-line).

Abilităţi necesare: experienţă în domeniul managementului de minimum un an, cunoaşterea presei din Moldova; cunoaşterea specificului presei de investigaţie; abilităţi bune de comunicare; cunoaşterea limbilor română şi engleză.

ZdG precizează că oferă un salariu motivant, determinat de experienţă, atitudine şi performanţă.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită un CV şi o scurtă scrisoare de motivare la adresa electronică: ziardegarda[AT]gmail[DOT]com cu subiectul: Concurs manager promovare.

Scrisorile de participare sunt așteptate până în 25 ianuarie 2014.

A se înlocui ”AT” cu ”@” și ”DOT” cu ”.”